Pensjonat EDA

Oferta

Oferujemy państwu pokoje dwu i trzy osobowe z łazienkami . Dwa pokoje posiadają wspólny taras. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesne meble, TV, chłodziarkę ,czajnik bezprzewodowy , sztućce, talerzyki, kubki, parawan i koc na plażę. Internet bezprzewodowy wi-fi jest w pomieszczeniach ogólnodostępnych dostępnych na terenie obiektu. Do dyspozycji gości jest mikrofala, żelazko, oraz dodatkowe naczynia. W budynku obowiązuje zakaz palenia papierosów.

W naszej ofercie posiadamy pokoje:
2-osobowe z łazienką  3-osobowy z łazienką
Dom Wakacyjny EDADom Wakacyjny EDADom Wakacyjny EDADom Wakacyjny EDADom Wakacyjny EDADom Wakacyjny EDADom Wakacyjny EDADom Wakacyjny EDADom Wakacyjny EDADom Wakacyjny EDADom Wakacyjny EDADom Wakacyjny EDADom Wakacyjny EDADom Wakacyjny EDADom Wakacyjny EDADom Wakacyjny EDADom Wakacyjny EDADom Wakacyjny EDADom Wakacyjny EDADom Wakacyjny EDADom Wakacyjny EDA

 

 

 

Udogodnienia w Domu Wakacyjnym „ EDA”
Ogólne: Pokoje dla niepalących, ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie, ogrzewanie we wszystkich pokojach, możliwość przechowania bagażu po wymeldowaniu, mikrofala ogólnie dostępna.
Internet: Bezpłatnie ! Wi-Fi jest w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne.
Usługi: Ksero
Parking: Obiekt nie zapewnia PARKINGU. Parkowanie samochodów na parkingu miejskim lub przy ulicy.
Zasady działania: Zameldowanie: od 13:00 do 22:00
Wymeldowanie: od 7:00 do 10:00
Anulacje rezerwacji: Zasady dotyczące anulowania rezerwacji i zadatków (przedpłat potwierdzających rezerwację) określa Regulamin Domu Wakacyjnego „EDA” Przy anulowaniu rezerwacji w terminie 14 dni przed przyjazdem – zadatek może być zwrócony z chwilą wynajęcia pokoju innemu klientowi.
Dzieci i dodatkow łóżka: Jedno dziecko do lat 8 – pobyt 25,00 zł/dobę jeżeli śpi na łóżku z rodzicami. Maksymalnie jedno dziecko w pokoju. Maksymalnie 1 łóżko (łóżeczko) dodatkowe w pokoju. Jakiekolwiek dodatkowe łóżka i łóżeczka (też własne), muszą zostać potwierdzone przez Dom Wakacyjny. Dodatkowe opłaty , zostaną doliczone do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie w dniu przyjazdu.
Zwierzęta: Zwierzęta nie są akceptowane w Domu Wakacyjnym „EDA”.
Płatność: Po rezerwacji otrzymasz nr konta , na które należy wpłacić zadatek w wysokości 30% należności. Pozostałą część należności wpłacamy w dniu przyjazdu po zameldowaniu. Przy rezerwacji na okres do 3 dni, należy wpłacić na podane konto 100% należnej kwoty. Nie przyjmujemy wpłat kartami płatniczymi i kredytowymi. Na przelewie wpłaty podajemy ustalony termin zarezerwowanego pokoju.
Ważne informacje: - Recepcja czynna od 7:00 do 13:00 i od 17:00 do 22:00
- Goście Domu Wakacyjnego „EDA” proszeni są o wcześniejsze poinformowanie o planowanej godzinie przyjazdu. Można to dokonać telefonicznie lub e-mailem.
- Dom Wakacyjny „EDA” nie prowadzi stołówki
- Wszystkich gości prosimy o zapoznanie się z Regulaminem obowiązującym w Domu Wakacyjnym „EDA”
- W sezonie zimowym obiekt jest nieczynny.


Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2010
Projekt i wykonanie Visit Hotels PL.
Polecamy nasz drugi obiekt: SAND Residence