Lokalizacja i Dojazd

Dom Wakacyjny „EDA” , do którego Państwa zapraszamy położony jest blisko parku w cichej i spokojnej dzielnicy Władysławowa, a jednocześnie w spacerowej (10-12 min) odległości od plaży i centrum miasta.

Gwarantuje to Państwu ciszę i spokój a z drugiej strony jest blisko do wszelkich atrakcji sezonu letniego we Władysławowie.

Serdecznie zapraszamy!

dojazd

Dojazd samochodem


Osoby zmotoryzowane najłatwiej dotrą do nas drogą z Redy kierując się  na miejscowości Puck – Władysławowo (droga nr 216). We Władysławowie dojeżdżamy do ronda z którego zjeżdżamy drugim zjazdem kierując się na miejscowość Karwia (droga nr 215)  Po przejechaniu ok. 300 m dojeżdżamy do przejazdu kolejowego, za którym jedziemy lekko po łuku w prawo a następnie prosto.

Po przejechaniu ok. 600 m , dojeżdżamy do skrzyżowania , na którym skręcamy w lewo w ul. Wyzwolenia. Za skrzyżowaniem jedziemy prosto wzdłuż parku ul. Sucharskiego  lekko pod górkę ok. 400m i skręcamy w lewo w ul. Steyera, na której po prawej stronie jest Dom Wakacyjny „EDA”.

Dojazd PKP lub PKS

Osoby nie posiadające samochodu mogą dojechać do Władysławowa autobusem komunikacji PKS z Gdyni lub koleją.

Po wyjściu z dworca PKP (mając go za plecami) kierujemy się w lewo ul. Towarową. Następnie przechodzimy przez przejazd kolejowy i idziemy dalej prosto ul. Błękitnej Armii aż do skrzyżowania z ul. Żeromskiego.  Przechodzimy na drugą stronę ulicy i i idziemy prosto ul. Wyzwolenia a następnie wzdłuż parku ul. Sucharskiego lekko pod górkę ok. 40 0m , mijamy ul. Dąbka i skręcamy w lewo w ul. Steyera, na której po przejściu ok. 70m  prawej stronie ulicy jest Dom Wakacyjny „EDA”.

Serdecznie zapraszam!
 

J. Chrzanowska
ul. Steyera 18
84-120 Władysławowo

Współrzędne GPS:

54”79’ 2.9’  N; 18”39’ 42.7” E

Władysławowo

ładowanie mapy - proszę czekać...

Dom Wakacyjny Eda
54.792828, 18.394166
Dom Wakacyjny Eda

Jolanta Chrzanowska ul. Steyera 18
84-120 Władysławowo.
Tel. +48 504 618 464
Email: eda.wladek@wp.pl