Dom Wakacyjny Eda

Nowoczesne pokoje gościnne blisko parku

Dom Wakacyjny „EDA” , do którego Państwa zapraszamy położony jest blisko parku w cichej i spokojnej dzielnicy Władysławowa, a jednocześnie w spacerowej (10-12 min) odległości od plaży i centrum miasta. Gwarantuje to Państwu ciszę i spokój a z drugiej strony jest blisko do wszelkich atrakcji sezonu letniego we Władysławowie.

Wspaniałe położenie naszego Domu Wakacyjnego – blisko parku i drogi rowerowej, sprawia iż oprócz wypoczynku na plaży jest to doskonałe miejsce dla gości preferujących aktywny wypoczynek w formie pieszych spacerów ścieżkami parku np. w kierunku plaż i stromych klifów, skąd roztaczają się przepiękne widoki na nasze polskie morze gdzie wieczorami można podziwiać niezapomniane zachody słońca.

Na miłośników rowerów i wycieczek rowerowych czekają ścieżki rowerowe w mieście Władysławowo oraz drogi rowerowe: wzdłuż półwyspu helskiego od miejscowości Hel lub też w drugą stronę w kierunku miejscowości Puc i dalej do miejscowości Rewa. Polecamy także drogi rowerowe edukacyjne do miejscowości Krokowa lub do miejscowości Jastrzębia Góra.

Dla miłośników sportów wodnych, polecamy przepiękną i urokliwą zatokę pucką tzw.” Małe Morze” wzdłuż , której zlokalizowane są ośrodki sportów wodnych , umożliwiającymi uprawianie surfingu czy też kitesarfingu. Niewielka odległość od centrum miasta , sprawia iż w każdej chwili możecie Państwo znaleźć się wśród atrakcji sezonu letniego i bazy gastronomicznej miasta Władysławowo.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy pokoje 2 osobowe z łazienkami . Wszystkie pokoje wyposażone są komfortowo w nowe meble z łożami małżeńskimi (140×200) lub też w dwa łóżka (70×200) ), chłodziarkę, TV, parawan, koc na plażę, czajnik bezprzewodowy, naczynia i sprzęt umożliwiający przygotowanie śniadania. Ponadto do dyspozycji gości jest mikrofala oraz internet bezprzewodowy wi-fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych

Władysławowo

Władysławowo – to jedno z najpiękniejszych i najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych nad morzem Bałtyckim. Położone jest u nasady półwyspu helskiego w woj. Pomorskim. W naszym mieście mamy zarówno szerokie piaszczyste plaże jak i wysoki klifowy brzeg. Mamy też łagodny morski mikroklimat a powietrze przesycone jest leczniczym jodem, szczególnie w porze jesiennych i wiosennych sztormów. Szeroka , piaszczysta i czysta plaża oraz przepiękne otwarte morze, sprawiają iż Władysławowo jest wyjątkowym miejscem na spędzenie urlopu zarówno w sezonie letnim jak i przez cały rok.

Atrakcje

  • Ośrodek Przygotowań Olimpijskich im. Feliksa Sztama – z krytym basenem, kortami tenisowymi i boiskami sportowymi.
  • Park rozrywki dla dzieci „Oceanarium”
  • Nadmorskie widokowe klify
  • Drogi rowerowe
  • Ośrodki sportów wodnych na półwyspie helskim

Co roku w sezonie letnim, w naszym mieście oprócz różnych imprez folklorystycznych i rozrywkowych odbywa się też ta jedna szczególna impreza na którą wszystkich zapraszamy, tzn. impreza poświęcona wybitnym sportowcom naszego kraju, podczas której w Alei Gwiazd odsłaniane są kolejne GWIAZDY , honorujące ich osiągnięcia.